دانستنی های فرش و تابلوفرش دستباف, وبلاگ فرش ایران

ارسال پستی فرش دستباف مجاز شد!!!

ارسال پستی فرش دستباف مجاز شد

به گزارش خبرنگار مهر، تصویب‌نامه هیأت وزیران درباره «اصلاح آئین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات و اصلاحات بعدی آن» منتشر شد. مطابق بند ۲۱ این مصوبه، هر فرد می‌تواند یک بار در سال ۲۴ متر مربع فرش دستباف ایرانی و ۴۰ متر مربع گلیم از طریق پست به خارج از کشور ارسال کند. در این مورد، هیچ محدودیتی از نظر تعداد قطعات وجود ندارد.

گالری فرش ایران مفتخر است تا تمامی محصولات خود از جمله فرش ها و تابلوفرش های دستباف را به صورت نقد و اقساط، تقدیم به هم میهنان عزیز کند. جهت دریافت مشاوره ی رایگان تلفنی و حضوری و آشنایی بیشتر با این مجموعه به صفحه ی درباره‌ ما مراجعه نمایید.

این مصوبه بیان می‌کند که عنوان تبصره ماده (۳۷) به تبصره (۱) تغییر می‌کند و متن زیر به عنوان تبصره (۲) به ماده مذکور افزوده می‌شود:

«تبصره ۲- هر فرد مطابق دستورالعمل مشترک وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی، و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، یک بار در سال می‌تواند تا سقف ۲۴ متر مربع فرش دستباف ایرانی و تا سقف ۴۰ متر مربع گلیم دستباف را از کشور با استفاده از پست ارسال کند. در این سقف مساحت، هیچ محدودیتی از نظر تعداد قطعات فرش و گلیم وجود ندارد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *