دزفول یکی از شهرهای استان خوزستان با شعب فرش خوزستان و مرکز شهرستان دزفول است. این شهر که در حاشیه رودخانه دز قرار دارد، از نظر وسعت و جمعیت دومین شهر بزرگ استان و بزرگترین شهر شمال خوزستان به شمار می رود. این شهر با جمعیتی بالغ بر 264709 نفر در سال 1395، سی و یکمین شهر پرجمعیت ایران و پرجمعیت ترین مرکز استان از 7 مرکز استان بوده است.

خرید فرش و تابلو فرش های دستباف ابریشمی اصل و اصیل تبریز، قم، اصفهان، کاشان، مشهد و تبریز در شهر اهواز با ارسال رایگان به شهر دزفول

دزفول که در میان کوه های میانی زاگرس قرار دارد، پیشینه تاریخی آن به دوره ساسانی می رسد و در اصل جزئی از سرزمین های پادشاهی ایلامی و هخامنشی محسوب می شد. مناطق دزفول حدود 5 هزار سال است که ساکنان این مناطق بوده اند.

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لیست قیمت و ارسال تصاویر تابلو فرش و فرش دستباف با کارشناسان گالری فرش ایران تماس (☎️ ۰۹۱۲۶۱۸۰۲۴۲) حاصل فرمایید.

دزفول زمستان ها و پاییزهای مدیترانه ای دارد و اکوسیستم آن از اواخر زمستان تا اوایل بهار بسیار سرسبز است. این شهر با اکوسیستم دشتی و کوهستانی خود در تمام ایام سال و به ویژه در ایام نوروز پذیرای گردشگران زیادی است. گرم ترین و سردترین ماه سال در دزفول به ترتیب تیر و دی است که بررسی آمار هواشناسی نشان می دهد که کمترین دمای دزفول 15 درجه و بیشترین آن 45 درجه است.

دزفول یکی از مهمترین شهرهای انقلاب 1357 ایران بود و در زمان جنگ ایران و عراق بارها مورد حمله توپخانه عراق قرار گرفت. دزفول به دلیل مقاومت مردم این شهر در دوران جنگ به شهر مقاومت و پایتخت مقاومت ایران در این دوران معروف شد.

دزفول ؛ فرش و تابلو فرش دستباف | خرید - قیمت - فروش و مشاوره تخصصی

دزفول ؛ فرش و تابلو فرش دستباف | خرید – قیمت – فروش و مشاوره تخصصی

خرید تابلوفرش در دزفول

تابلوفرش ها را می­ توان پلی بین دنیای دکوراسیون مدرن و دکوراسیون های سبک کلاسیک دانست. با معرفی طرح های جدید برای بافت فرش و تابلو فرش های دستبافت و ورود طیف های رنگی جدید بافندگان این هنر به سرعت با شرایط روز منطبق شدند. زیبایی و چشم نوازی این هنر ماندگار و طرح های زنده حتی به تصویر کشیدن طبیعت روح نواز دلیلی شد که تابلوفرش دستبافت وصله جان و زینت بخش خانه ایرانیان شوند و آن را به سراسر جهان صادر کنند.

از شمال تا جنوب و از غرب به شرق کشورمان تصویری یکپارچه از هنر فرش بافی کشیده شد. تابلوفرش دستبافت نیز بی چون و چرا میان این طول و عرض جغرافیایی جای گرفت تا اینکه خرید تابلوفرش در دزفول در انواع دست سازه های، تبریز بافت، اصفهان بافت، قم بافت و… به آسانی میسر شد و کیفیت این کالا را با اعتبار 15 ساله خود تضمین می­کنیم.

گالری فرش ایران واقع در شهر دزفول مسیری امن و مطمئن برای عاشقان و دوست داران خرید تابلوفرش دستبافت در دزفول معرفی نموده است که هم برای هم شهریان و هم برای هم استانی های گرامی خدماتی کاملا رایگان به همراه دارد. در حقیقت با خرید تابلو فرش در دزفول مشتریان ارجمند از خدمات شستشو در محل به صورت کاملا رایگان، نصب و پرو رایگان همچنین ارسال رایگان بهره مند خواهند شد.

قیمت تابلوفرش در دزفول

عوامل متفاوتی برای تعیین قیمت تابلوفرش های دستبافت دخیل هستند اما مهم ترین های آن را می­توان به محل بافت و شخص بافنده تعمیم داد. در ایران عزیز ما قالی بافی و بافت تابلوفرش دستبافت در چند منطقه انجام می­گیرد که این عمل تحت نظارت مستقیم استادان به نام این هنر مانند علیزاده، عرب زاده و … هستند.

شهر­هایی که تابلو فرش های بافت آن ها به دلیل دارا بودن سبک های خاص و استفاده از نخ های ابریشم در قیمت گذاری تاثیر دارند از قبیل: تبریز، اصفهان، قم، شیراز، کاشان و کرمان نیز به پارامتر های تعیین قیمت افزوده می­گردند. شیرازه ارتباط این عوامل دستبافت بودن تابلو فرش و طرح بافته شده آن است، طبیعتا با افزایش ریزه کاری های موجود در طرح قیمت آن نیز افزایش می­یابد.

مسائلی که گفته شد همه در تعیین قیمت تابلوفرش های دستبافت تاثیرگذار هستند اما تابلوفرش دستبافت طلاست و مانند طلا با گذر زمان نه تنها از قیمت آن کم نمی­شود بلکه ارزش آن بالاتر نیز می­رود. قیمت تابلوفرش در دزفول نیز با توجه به مطالب بالا تعیین می­شود و تمام طرح ها قابل سفارش از شهرها و استاد کاران گفته شده هستند. گالری فرش ایران قیمت تابلوفرش دستبافت در دزفول را با توجه به طرح دلخواه به اطلاع شما می­رساند.

فروش تابلوفرش در دزفول

تابلوفرش ها با طرح های ماندگار به جادوی چشمان تماشاگران می­پردازند. طرح هایی که به اعماق قلب بینندگان نفوذ می­کنند و می­توانند در دل دوستان یاد و خاطره شما را زنده نگه دارند. هدیه ای نفیس از باختران تا خاوران برای اهالی ذوق و هنر و معرفی میراث ایران بزرگ به جهان است. تابلوفرش دستبافت ایرانی پیشکش دیدگان هنر دوستان و یاد بودی ارزشمند برای آنان که دوستشان داریم.

فروش تابلو فرش دستباف فقط به ایران محدود نمی­شود و طرفداران زیادی نیز در سراسر دنیا دارد که به همین دلیل موجبات ظهور طرح های مدرن یا کلاسیک از دیگر فرهنگ ها را فراهم کرد، تابلوهای طرح فرانسوی یا مجالس از نمونه های تقابل فرهنگ ها در صنعت تابلوفرش است. فروش تابلو فرش دستبافت در دزفول خدمتی دیگر از گالری فرش ایران در این شهر است.

فروش تابلوفرش در دزفول و در گالری فرش ایران انجام می­گیرد و در این امر هر طرح و نقشی که مشتریان ارجمند مد نظر داشته باشند برای ایشان تهیه و تقدیم می­گردد.

شستوشو تابلوفرش در دزفول

خریداران تابلو فرش های دستبافت به دلیل حساس بودن بافت آن ترجیح می­دهند که عمل شست و شوی تابلوفرش دستبافت به وسیله متخصصان انجام شود. این کار آسیب به تابلو فرش را به حداقل می­رساند و نتایج شستوشو تابلوفرش قابل توجه خواهد بود. شست و شوی تابلوفرش های دستبافت باید کاملا با دقت انجام شود، دلیل این کار علاوه بر ظرافت بافت آن، بالا بودن ارزش اقتصادی این کالا ست که در صورت آسیب از ارزش آن کاسته می­شود.

شستوشوی تابلوفرش در دزفول در گالری فرش ایران انجام می­پذیرد. این مجموعه با تکیه بر دانش فنی و تخصصی خود در طی اقدامی شست و شوی تابلوفرش دستبافت در دزفول را کاملا رایگان و به صورت تخصصی به لیست خدمات خود برای مشتریان و خریداران گرامی افزوده است. شایان ذکر است که انجام این عملیات در محل مورد نظر خریداران ارجمند به انجام می­ رسد.

فرش و تابلو فرش دستباف دزفول ؛ خرید - قیمت - فروش و مشاوره تخصصی

فرش و تابلو فرش دستباف دزفول ؛ خرید – قیمت – فروش و مشاوره تخصصی

نصب رایگان و پرو تابلوفرش در دزفول

حمل تابلوفرش ها با توجه به ظرافت و ارزش اقتصادی بالای آن باید با دقت هر چه تمام تر صورت گیرد، در غیر این صورت ممکن است بافت تابلوفرش یا قاب آن دچار آسیب شود. تابلو فرش ها را برای جابجایی جوری بسته بندی می­کنند که کم ترین آسیبی به آن وارد نشود. پس از حمل تابلوفرش به محل مورد نظر خریدار موضوع دیگر مطرح می­شود و آن هم نصب تابلو فرش در لوکیشنی است که مشتری معرفی می­کند.

نصب رایگان تابلو فرش در دزفول نیز خدمت دیگری ست که مجموعه های فروش تابلوفرش دستبافت مانند گالری فرش ایران می­باشد. عملیات حمل تابلوفرش و نصب تابلوفرش نیز به صورت کاملا رایگان در گالری فرش ایران انجام می­گیرد. خدمت دیگر قابل عرضه از این مجموعه پرو تابلو فرش  در دزفول با توجه به انتخاب مشتریان در محل معرفی شده ایشان است. به این صورت که، مشتریان با انتخاب چند مدل یا طرح تابلوفرش می­توانند همه ی آن طرح های انتخابی را در محل مورد نظر امتحان کنند.

در پایان نیز تابلو انتخابی خود را به گالری معرفی نموده و از خدمات گارانتی نیز بهره مند شوند.

تعویض قاب تابلوفرش در دزفول

زیبایی قاب لطفی است که درخشش تابلوفرش دست بافت را دو چندان می­کند. تراشی بر پیکره چوب های گردو و راش و … که حافظ و یاری دهنده این صور خیال انگیز دستبافت است. طرح های منبت کاری شده، تراش خورده و صیقل شده برای طرح های بی تکرار تابلوفرش های دستبافت ایرانی انتخاب می­شوند.

یکی از درخواست های مکرر مشتریان تغییر یا تعویض قاب تابلو فرش خریداری شده است. این امر یا به دلیل همخوانی نداشتن با سایر لوازم خانه و یا به دلیل عدم رضایت از طرح قاب، درخواست می­شود. امکان تعویض قاب تابلو فرش ها به هر دلیلی برای مشتریان ارجمند در گالری فرش ایران فراهم شده است.  تعویض قاب تابلوفرش در دزفول نیز در گالری فرش ایران برای رفاه حال مشتریان به انجام می­رسد.

خرید فرش دستبافت ایرانی در دزفول

فرش دستبافت ایرانی نماد فرهنگ، هنر و اصالت ایرانی ست که بر چله ای نگاشته شده و به معرفی تاریخ هفت هزار ساله ما می­پردازد. برای خرید فرش دستبافت ایرانی شما مسیر سختی را در پیش نخواهید داشت. کافی است پس از انتخاب طرح و سبک مورد علاقه خود در سایت فروشگاه های معتبری مانند گالری فرش ایران، برای خرید فرش دستبافت ایرانی در دزفول به صورت آنلاین یا حضوری با خدماتی متفاوت از جمله: تبدیل عکس به تابلو فرش دستباف در دزفول اقدام بفرمایید.

فروش فرش دستبافت ایرانی در دزفول

فروش فرش دستبافت ایرانی در دزفول به سادگی یه کلیک صورت می­گیرد. فرش دستبافت ایرانی موجود در گالری فرش ایران از تمام طرح ها و سبک ها همچنین همه اقلیم های فرش بافی ست. این فروشگاه فرش دستبافت همچنین امکان بافت فرش را به صورت سفارشی با طرح استادان بزرگ این رشته نیز فراهم آورده است. کافی است برای سفارش به گالری فرش ایران در دزفول مراجعه فرمایید.