شرایط فرش دستباف اقساطی ⚡️ روش‌ها اقساط تابلوفرش دستبافت ابریشم تبریز

در هنگام خرید اینترنتی بسیاری از فروشگاه ها تمام مبلغ قابل پرداخت را پیش از ارسال کالا درخواست می­کنند و همین مسئله بحث کلاهبرداری های اینترنتی را افزایش داد. پس لازم از پیش پرداخت وجه از صحت سایت و فروشگاه اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به خرید نمایید. در خرید حضوری فروشنده مبلغ کامل کالای فروخته شده را در فروش نقدی دریافت می­کند و در صورت فروش اقساطی مبلغ پیش پرداخت یا ضمانت خرید را دریافت می­کند.

در این روش نیز خریدار با فروشنده یا واسطه معامله را انجام خواهد داد که پرداخت کل مبلغ فاکتور در چند مرحله به صورت نقدی یا با ارائه چک و سفته انجام می­گیرد.

در برخی خرید های اینترنتی نیز امکان خرید اقساطی کالا وجود دارد که در آن صورت نیز با ارسال مدارک و مستندات همچنین مبلغ پیش پرداخت کالا از طرف فروشنده برای خریدار ارسال خواهد شد. در هر نوع خریدی پس از پرداخت مبلغ کالا فروشنده موظف به ارائه رسید یا فاکتور فروش و در مواقعی که بنا باشد فروشنده کالا را برای خریدار ارسال کند ملزم به ارسال کد پیگیری پستی یا دیگر اطلاعات مربوط به سیستم ارسال است.

شرایط پرداخت چند مرحله ای در گالری فرش ایران

گالری فرش ایران در استان خوزستان و شهر اهواز به منظور همکاری و همراهی با خریداران و علاقه مندان به فرش و تابلوفرش دستبافت ایرانی، روش پرداخت اقساطی یا روش پرداخت چند مرحله ای با استفاده از چک صیادی را فراهم نموده است. این روش پرداخت بدون دریافت هیچ سود و بهره مازاد از مبلغ کلی تابلوفرش یا فرش دستبافت است. خرید تابلوفرش اقساطی در گالری فرش ایران در اهواز میسر شد.

گالری فرش ایران در اهواز در چند مرحله حداکثر 3 یا 4 ماهه بدون دریافت سود تابلوفرش دستباف یا فرش دستباف انتخابی شما را به همراه کارت گارانتی و تضمین اصالت کالا و همچنین بهره مندی شما از کلیه خدمات پس از فروش این فروشگاه، به وسیله بسته بندی ایمن و ویژه خود، با ارسال رایگان به شما می رساند. این مجموعه علاوه بر پوشش دهی خرید دورترین نقاط کشور، ارسال کالا به خارج از کشور و امکان خرید اینترنتی در سراسر جهان را فراهم نموده است.

روش پرداخت چند مرحله ای یا روش اقساطی خرید فرش و تابلوفرش دستباف در گالری فرش ایران صرفا محدود به استان خوزستان و شهر اهواز نیست. این روش همچنین در روش خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی این مجموعه و هم در روش خرید حضوری از فروشگاه واقع در شهر اهواز امکان پذیر است.