مشتریان همواره از آسیب به کالای خریداری شده خود پس از ارسال گله و شکایت دارند. از طرفی با توجه به احترام به خرید مشتریان ارجمند و در نظر داشتن هزینه های این خرید، گالری فرش ایران خدمات ارسال رایگان تابلوفرش های دستباف را در یک شکل کاملا نوآورانه و خلاقانه در اختیار مشتریان گرامی خود قرار داده و این کالای ارسالی ضمن دارا بودن بیمه ارسال از ضمانت و خدمات پس از فروش دیگر نیز برخوردار خواهد بود.

بسته بندی تابلو فرش دستباف؛ بسته بندی شرکت در حالت استاندارد با MDF برای ارسال داخلی و خارجی(صادرات) تعبیه شده است.

بسته بندی تابلو فرش دستباف
بسته بندی تابلو فرش دستباف
بسته بندی تابلو فرش دستباف
بسته بندی تابلو فرش دستباف

شکل بسته بندی به عنوان اولین صحنه مواجهه شما با خرید، یکی از عواملی است که شما را برای خرید مجدد یا علاقه بسیار به کالای خریداری شده، ترغیب می­کند. در حقیقت این بسته بندی شکیل تا حدودی قدردانی ما از اعتماد شما را به نمایش گذاشته و حفظ ارزش این واسطه نفیس بین ما و شما را پلی به منظور دیدار مجدد قرار خواهیم داد. این سبک بسته بندی نه تنها در خرید های غیر حضوری بلکه در خریدهای حضوری نیز اعمال خواهد شد.

بسته بندی های ویژه در گالری فرش ایران به همان شکل و بدون نیاز به تزئینات خاصی برای هدیه به عزیزانتان توصیه می­شوند. بسته بندی محصولات به منظور حمل و نقل آسان و مطمئن باید چند ویژگی را در خود داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • مقاومت بالای بسته بندی تابلوفرش دستباف از جنس mdf
  • شکل بسته بندی تابلوفرش دستباف از جنس mdf
  • ضربه گیر بودن بسته بندی تابلوفرش دستباف از جنس mdf
  • رنگ پس ندادن بسته بندی تابلوفرش دستباف از جنس mdf
  • حمل آسان و سبک بودن بسته بندی تابلوفرش دستباف با جنس mdf
 
 

 

 

بسته بندی تابلو فرش دستباف
بسته بندی تابلو فرش دستباف
بسته بندی تابلو فرش دستباف
بسته بندی تابلو فرش دستباف

این بسته بندی های ویژه که علاوه بر استحکام بالا با توجه به چوبی بودن آن از زیبایی نیز برخوردار هستند از هر گونه آسیب به تابلوفرش شما جلوگیری به عمل خواهند آورد. گالری فرش ایران با استفاده از بسته بندی تابلوفرش دستباف با mdf به همراه ارسال رایگان توسط عوامل این فروشگاه و طی تمهیدات مراقبتی ویژه، به شما اطمینان می­دهد که کالای خریداری شده بدون هیچ آسیب به مقصد مورد نظر شما خواهد رسید.