شهرستان شوش بر روی رودخانه شاوور، در قسمت غربی جاده ترانزیتی تهران – اهواز، در 150 کیلومتری شرق رودخانه دجله و در ارتفاع 112 متری از سطح دریا واقع شده است.

شهرستان شوش دارای «دوچه»، «کنزری» و «فتح المبین»، پنج شهر و هفت روستا است.

شهر باستانی شوش مرکز تمدن باستانی و یکی از مشهورترین شهرهای جهان بود، هزاران سال پایتخت تمدن عیلامی و پایتخت زمستانی امپراتوری هخامنشی بود. شوش در شمال خوزستان از موقعیت جغرافیایی خاصی برخوردار است و آثار تاریخی و مذهبی ارزشمند و منحصر به فردی مانند حرم حضرت دانیال (ع)، مقبره دعبل خزاعی شاعر آل بیت (ع)، آپادانا، آکروپلیس و شهر را در خود جای داده است.

شاهی شهرستان پیشه‌وران، میراث باستانی و جهانی در منطقه چغازنبیل، هفت تپه یکی از نقاط گردشگری ایران است. حیات اقتصادی شهر سوس با احداث جاده اصلی تهران – هرمصخر و راه آهن سراسری آغاز شد. سد دز نقش بسزایی در شبکه خطوط انتقال نیرو، سیستم نوین آبیاری، کشاورزی و صنایع به ویژه هفت تپه و کارخانه های عظیم صنعتی دارد. بسیاری از کارخانه ها از جمله نیشکر، کاغذ، کارخانه قند و شیر پاستوریزه جایگاه ویژه ای در اقتصاد ملی و توسعه ایران دارند. در شهرستان شوش نقش بخش خدمات و بازرگانی بیش از سایر بخش ها اهمیت دارد. کشاورزی، دامپروری و ماهیگیری از مهمترین فعالیت های اقتصادی منطقه است. اکثر ساکنان سوش عرب، لر (کوتاه یا لرستانی) و دژفولی هستند و به زبان ها و گویش های عربی، لری، دژفولی و فارسی صحبت می کنند. اکثر مردم شوش شیعه هستند. افراد وابسته به فرقه های اهل سنت مانند فرقه حنبلی، جبی و حنفی نیز در این کشور زندگی می کنند.

فرش خوزستان در استان با شعب فرش خوزستان یکی از استان های دیدنی ایران است که برای سفرهای زمستانی مناسب به شمار می رود.

با توجه به آب و هوای بهاری و مدیترانه ای در این استان، خوزستان یکی از مقاصد مهم گردشگری زمستانی در فصل سرد سال است. اگر به خوزستان سفر می کنید، شوش و گنجینه های تاریخی عظیم آن را از دست ندهید.

خرید فرش و تابلو فرش های دستباف ابریشمی اصل و اصیل تبریز، قم، اصفهان، کاشان، مشهد و تبریز در شهر اهواز با ارسال رایگان به شهر شوش

شوش یکی از شهرهای استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. این شهر در 90 کیلومتری اهواز مرکز خوزستان است. قدمت شوش به اولین تمدن ایران یعنی تمدن ایلام می رسد.

به گفته والتر هاینز، عیلام شناس معروف، شوش احتمالا همان شهری است که در تمدن عیلام به آدامدن معروف بوده است. حفاری ها و اکتشافات باستانی در شوشف نشان می دهد که قدمت زندگی بشر در شوش به ده هزار سال پیش می رسد.

ارسال رایگان فرش و تابلو فرش دستباف از اهواز به شوش

ارسال رایگان فرش و تابلو فرش دستباف از اهواز به شوش

ارسال رایگان فرش و تابلو فرش دستباف از اهواز به شوش

هوای شوش در نیمه دوم سال معتدل و بهاری است و گزینه بسیار مناسبی برای سفر و گشت و گذار به حساب می آید. اگر وسیله نقلیه عمومی گزینه شما برای سفر به شوش است، راه های مختلفی پیش روی شماست. اتوبوس، قطار و هواپیما. البته اگر مسیر هوایی را انتخاب می کنید باید بدانید که چون شهرستان شوش فرودگاه مستقل ندارد باید از فرودگاه های شهرهای اطراف استفاده کنید. اینها فرودگاه اهواز در حدود 90 کیلومتری این شهر و فرودگاه دزفول در 60 کیلومتری شوش هستند.

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لیست قیمت و ارسال تصاویر تابلو فرش و فرش دستباف با کارشناسان گالری فرش ایران تماس (☎️ ۰۹۱۲۶۱۸۰۲۴۲) حاصل فرمایید.

اگر تصمیم دارید با ماشین شخصی سفر کنید، باید بدانید که شوش 800 کیلومتر با تهران فاصله دارد و برای رسیدن به این شهر باید حدود 10 ساعت رانندگی کنید.

خرید تابلو فرش در شوش

تابلوفرش ها را می­ توان پلی بین دنیای دکوراسیون مدرن و دکوراسیون های سبک کلاسیک دانست. با معرفی طرح های جدید برای بافت فرش و تابلو فرش های دستبافت و ورود طیف های رنگی جدید بافندگان این هنر به سرعت با شرایط روز منطبق شدند. زیبایی و چشم نوازی این هنر ماندگار و طرح های زنده حتی به تصویر کشیدن طبیعت روح نواز دلیلی شد که تابلوفرش دستبافت وصله جان و زینت بخش خانه ایرانیان شوند و آن را به سراسر جهان صادر کنند.

از شمال تا جنوب و از غرب به شرق کشورمان تصویری یکپارچه از هنر فرش بافی کشیده شد. تابلوفرش دستبافت نیز بی چون و چرا میان این طول و عرض جغرافیایی جای گرفت تا اینکه خرید تابلوفرش در شوش در انواع دست سازه های، تبریز بافت، اصفهان بافت، قم بافت و… به آسانی میسر شد و کیفیت این کالا را با اعتبار 15 ساله خود تضمین می­کنیم.

گالری فرش ایران واقع در شهر شوش مسیری امن و مطمئن برای عاشقان و دوست داران خرید تابلوفرش دستبافت در شوش معرفی نموده است که هم برای هم شهریان و هم برای هم استانی های گرامی خدماتی کاملا رایگان به همراه دارد. در حقیقت با خرید تابلو فرش در شوش مشتریان ارجمند از خدمات شستشو در محل به صورت کاملا رایگان، نصب و پرو رایگان همچنین ارسال رایگان بهره مند خواهند شد.

قیمت تابلو فرش در شوش

عوامل متفاوتی برای تعیین قیمت تابلوفرش های دستبافت دخیل هستند اما مهم ترین های آن را می­توان به محل بافت و شخص بافنده تعمیم داد. در ایران عزیز ما قالی بافی و بافت تابلوفرش دستبافت در چند منطقه انجام می­گیرد که این عمل تحت نظارت مستقیم استادان به نام این هنر مانند علیزاده، عرب زاده و … هستند.

شهر­هایی که تابلو فرش های بافت آن ها به دلیل دارا بودن سبک های خاص و استفاده از نخ های ابریشم در قیمت گذاری تاثیر دارند از قبیل: تبریز، اصفهان، قم، شیراز، کاشان و کرمان نیز به پارامتر های تعیین قیمت افزوده می­گردند. شیرازه ارتباط این عوامل دستبافت بودن تابلو فرش و طرح بافته شده آن است، طبیعتا با افزایش ریزه کاری های موجود در طرح قیمت آن نیز افزایش می­یابد.

مسائلی که گفته شد همه در تعیین قیمت تابلوفرش های دستبافت تاثیرگذار هستند اما تابلوفرش دستبافت طلاست و مانند طلا با گذر زمان نه تنها از قیمت آن کم نمی­شود بلکه ارزش آن بالاتر نیز می­رود. قیمت تابلوفرش در شوش نیز با توجه به مطالب بالا تعیین می­شود و تمام طرح ها قابل سفارش از شهرها و استاد کاران گفته شده هستند. گالری فرش ایران قیمت تابلوفرش دستبافت در شوش را با توجه به طرح دلخواه به اطلاع شما می­رساند.

فروش تابلوفرش در شوش

تابلوفرش ها با طرح های ماندگار به جادوی چشمان تماشاگران می­پردازند. طرح هایی که به اعماق قلب بینندگان نفوذ می­کنند و می­توانند در دل دوستان یاد و خاطره شما را زنده نگه دارند. هدیه ای نفیس از باختران تا خاوران برای اهالی ذوق و هنر و معرفی میراث ایران بزرگ به جهان است. تابلوفرش دستبافت ایرانی پیشکش دیدگان هنر دوستان و یاد بودی ارزشمند برای آنان که دوستشان داریم.

فروش تابلو فرش دستباف فقط به ایران محدود نمی­شود و طرفداران زیادی نیز در سراسر دنیا دارد که به همین دلیل موجبات ظهور طرح های مدرن یا کلاسیک از دیگر فرهنگ ها را فراهم کرد، تابلوهای طرح فرانسوی یا مجالس از نمونه های تقابل فرهنگ ها در صنعت تابلوفرش است. فروش تابلو فرش دستبافت در شوش خدمتی دیگر از گالری فرش ایران در این شهر است.

فروش تابلوفرش در شوش و در گالری فرش ایران انجام می­گیرد و در این امر هر طرح و نقشی که مشتریان ارجمند مد نظر داشته باشند برای ایشان تهیه و تقدیم می­گردد.

شستوشو تابلوفرش در شوش

خریداران تابلو فرش های دستبافت به دلیل حساس بودن بافت آن ترجیح می­دهند که عمل شست و شوی تابلوفرش دستبافت به وسیله متخصصان انجام شود. این کار آسیب به تابلو فرش را به حداقل می­رساند و نتایج شستوشو تابلوفرش قابل توجه خواهد بود. شست و شوی تابلوفرش های دستبافت باید کاملا با دقت انجام شود، دلیل این کار علاوه بر ظرافت بافت آن، بالا بودن ارزش اقتصادی این کالا ست که در صورت آسیب از ارزش آن کاسته می­شود.

شستوشوی تابلوفرش در شوش در گالری فرش ایران انجام می­پذیرد. این مجموعه با تکیه بر دانش فنی و تخصصی خود در طی اقدامی شست و شوی تابلوفرش دستبافت در شوش را کاملا رایگان و به صورت تخصصی به لیست خدمات خود برای مشتریان و خریداران گرامی افزوده است. شایان ذکر است که انجام این عملیات در محل مورد نظر خریداران ارجمند به انجام می­ رسد.

نصب رایگان و پرو تابلو فرش در شوش

حمل تابلوفرش ها با توجه به ظرافت و ارزش اقتصادی بالای آن باید با دقت هر چه تمام تر صورت گیرد، در غیر این صورت ممکن است بافت تابلوفرش یا قاب آن دچار آسیب شود. تابلو فرش ها را برای جابجایی جوری بسته بندی می­کنند که کم ترین آسیبی به آن وارد نشود. پس از حمل تابلوفرش به محل مورد نظر خریدار موضوع دیگر مطرح می­شود و آن هم نصب تابلو فرش در لوکیشنی است که مشتری معرفی می­ کند.

نصب رایگان تابلو فرش در شوش نیز خدمت دیگری ست که مجموعه های فروش تابلوفرش دستبافت مانند گالری فرش ایران می­باشد. عملیات حمل تابلوفرش و نصب تابلوفرش نیز به صورت کاملا رایگان در گالری فرش ایران انجام می­گیرد. خدمت دیگر قابل عرضه از این مجموعه پرو تابلو فرش  در شوش با توجه به انتخاب مشتریان در محل معرفی شده ایشان است. به این صورت که، مشتریان با انتخاب چند مدل یا طرح تابلوفرش می­توانند همه ی آن طرح های انتخابی را در محل مورد نظر امتحان کنند.

همچنین شما میتوانید از دزفول هم ارسال رایگان و خدمات فرش ایران را در کل خوزستان داشته باشید: خرید و قیمت فرش و تابلو فرش در دزفول، در پایان نیز تابلو انتخابی خود را به گالری معرفی نموده و از خدمات گارانتی نیز بهره مند شوند.

تعویض قاب تابلوفرش در شوش

زیبایی قاب لطفی است که درخشش تابلوفرش دست بافت را دو چندان می­کند. تراشی بر پیکره چوب های گردو و راش و … که حافظ و یاری دهنده این صور خیال انگیز دستبافت است. طرح های منبت کاری شده، تراش خورده و صیقل شده برای طرح های بی تکرار تابلوفرش های دستبافت ایرانی انتخاب می­شوند.

یکی از درخواست های مکرر مشتریان تغییر یا تعویض قاب تابلو فرش خریداری شده است. این امر یا به دلیل همخوانی نداشتن با سایر لوازم خانه و یا به دلیل عدم رضایت از طرح قاب، درخواست می­شود. امکان تعویض قاب تابلو فرش ها به هر دلیلی برای مشتریان ارجمند در گالری فرش ایران فراهم شده است.  تعویض قاب تابلوفرش در شوش نیز در گالری فرش ایران برای رفاه حال مشتریان به انجام می­رسد.

خرید فرش دستبافت ایرانی در شوش

فرش دستبافت ایرانی نماد فرهنگ، هنر و اصالت ایرانی ست که بر چله ای نگاشته شده و به معرفی تاریخ هفت هزار ساله ما می­پردازد. برای خرید فرش دستبافت ایرانی شما مسیر سختی را در پیش نخواهید داشت. کافی است پس از انتخاب طرح و سبک مورد علاقه خود در سایت فروشگاه های معتبری مانند گالری فرش ایران، برای خرید فرش دستبافت ایرانی در شوش به صورت آنلاین یا حضوری با خدماتی متفاوت از جمله: تبدیل عکس به تابلو فرش دستباف در شوش اقدام بفرمایید.

فروش فرش دستبافت ایرانی در شوش

فروش فرش دستبافت ایرانی در شوش به سادگی یه کلیک صورت می­گیرد. فرش دستبافت ایرانی موجود در گالری فرش ایران از تمام طرح ها و سبک ها همچنین همه اقلیم های فرش بافی ست. این فروشگاه فرش دستبافت همچنین امکان بافت فرش را به صورت سفارشی با طرح استادان بزرگ این رشته نیز فراهم آورده است. کافی است برای سفارش به گالری فرش ایران در شوش مراجعه فرمایید.

پروژه های مرتبط